Odborné vedenie tréningov

Chcete schudnúť alebo nabrať svalovú hmotu? Ste po zranení?
Tréningový plán prispôsobím Vaším potrebám!

Analýza pomocou InBody 230

Je váš tréning dostatočne efektívny? Chudnete podkožný tuk a nie svalovú hmotu?
Zistíme to!

Jedálny lístok
na mieru

Získajte maximálne individuálny, komplexný jedálny lístok s receptami, postupom, prípravou a nákupným zoznamom prispôsobené presne pre Vás!

Intro do fitness centra

Získajte všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete vedieť aby posilňovanie doma alebo vo fitness centre bolo efektívne a zdraviu prospešné!

SOM PRIpravenýPomôcť vám!

Neviete ako začať? Nevadí! Ku každému klientovi pristupujem individuálne.
Kontaktujte ma a spolu zvolíme ten najlepší program pre Vás a Vaše zdravie.
KONTAKTUJTE MA
  • InBody 230 je jeden z najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela. Patentovaná technológia DSM BIA a DSMF BIA nám umožňuje veľmi presné meranie.

  • Jedálny lístok na mieru je určený pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoju životosprávu a potrebujú ju nastaviť maximálne individuálne. Dokážem ho úplne presne prispôsobiť aj tým najnáročnejším klientom na základe až 15 faktorov.

  • Výsledkom Intra do fitness centra je, aby ste v čo najkratšej dobe ovládali väčšinu aspektov tréningového procesu a jeho súčastí.  Ovládali základy prípravy na tréning a technicky správne zvládli základné pohybové vzory, ktoré budú tvoriť základné a pevné jadro Vášho cvičenia.

coguserpie-chartdinnercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram